Slide chleba
  • široká nabídka regionálních potravin
  • kvalitní výrobky českých výrobců
  • osobní přístup k zákazníkům
Jsme českým řetězcem potravin
Sýry
Zelenina
PPL ParcelShop

Kariéra

Manažer obchodu a marketingu

Umíš dobře komunikovat, jsi kreativní a nebojíš se práce v mladém kolektivu
a to občas i v terénu? Potom jsi to právě TY, koho hledáme!

Co ti nabízíme:

  • skvělý kolektiv a pohodovou atmosféru
  • hlavní pracovní poměr
  • moderně vybavenou kancelář ve Velkém Meziříčí
  • stabilitu v české firmě s dlouholetou tradicí
  • a samozřejmě i slušný plat a řadu firemních benefitů

Co požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • analytické schopnosti, kreativní myšlení a taky selský rozum
  • pokročilou znalost práce na PC (MS Office, grafický program výhodou)
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • schopnost učit se novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti v obchodě či marketingu výhodou

Náplň práce:

  • administrace webových stránek
  • tvorba analýz a vyhodnocování v interním systému společnosti
  • cenové průzkumy a monitoring trendů na trhu
  • komunikace s obchodními zástupci
  • remodeling prodejen včetně merchandisingu
  • odpovědnost a vedení skladového hospodářství pro sklad manažera obchodního oddělení
  • odpovědnost za svěřené projekty

Nástup možný od 1. 4. 2021.